MRV 5 DIŞ ÜNİTE

Max. Tek modül dış ünite 26 HP, Max. dış ünite kombinasyonu 104 HP

MRV 5, yüksek kapasiteli tamamı DC inverter kompresörleriyle tek modül 26 HP ve max dış ünite kombinasyınu 104 HP yapılabiliyor.

104 HP'ye hadar max. 4 modül kombinasyon 

26 HP'ye kadar max. tek modül

               


Tamamı DC inverter kompresör ve Speedless inverter DC motoru ile süper verimlilik

Dış ünite farklı hızlardaki verimli DC motoruyla uyumlu, Sinüs dalgasıyla çalışıyor. Daha yüksek verimilik aralığı ve tork aralığı, Motor verimliliği %17 arttırıldı. Dış mekan ünitesinin fanı 0-91 Hz kademesiz frekans kontrolüne ulaşıyor. Kademesiz kompresörlü inverterle uyumlu. Kompresörün dayanıklılığı ve stabilitesi garanti altında. Arızalar azaltılabilir.


Toplam borulama uzunluğu 1000m, kot farklı 110 m

 Daha fazla borulama uzunluğu ve daha yüksek seviyede kot farkı, çok az kısıtlama ile daha esnek tasarıma imkan sağlıyor.  


Yeni Tek Parçalı Dört- Yönlü Isı Değiştirici

Isı değiştiricisi alanı arttırabilir, böylelikle cihazın verimliliği artar.

Birincil dört-yönlü ısı değiştirici

      Isı değişim alanı 660*1690*2=1.23 m2

Diğer markalardaki yaygın üç-yönlü ısı değiştirici

    Isı değişim alanı 1400*1770=2.47 m2

 

 


Esnek Vorteks Diski

Ünite esnek vorteks inverter DC-kompresör ile uyumlu, Kompresörün inverteri tam kapasitesine ulaşıyor. Verimlilik standart scroll kompresörden %5 daha yüksek


Otomatik adresleme iç ünitelerde

Dış üniteler iç üniteleri otomatik adresleyebilir. Bu özellik ile iş yükü büyük oranda azaltılıyor.


Otomatik Yağ Dengeleme

Yağ dengeleme borusu olmadan yağ otomatik olarak dengelenir. Bu sistem tasarımını sadeleştiriyor ve güvenilirliği arttırıyor.


Boru Hattı Soğutucu Depo Teknolojisi

İleri seviye soğutucu kontrol teknolojisi ile, soğutucu iç ve dış ünite borulamasının içerisimde saklanıyor. Böylece yüksek basınç tankı ortadan kalkıyor ve ünitenin içerisinde daha az soğutucu dolgusu oluyor, yüksek verimlilik sağlanıyor.


Patentli Tasarımın Yeni Görüntüsü

Gizli vidalar, tek parçalı aerodinamik hava ızgarası, pratik ve güzel, 700 mm'lik büyük fan çapı, Geniş yüzeyli hava akışı, Düşük gürültü sevitesi, Geliştirilmiş ısı transfer verimliliği, Rotasyon tipli servis kapısı, Kullanılması kolay.

 

Benzer Ürünler