AS35PBAHRA PEARL
AS35PBAHRA PEARL
AS35PBAHRA PEARL
Split Sistemler
AS35PBAHRA PEARL
7,190.00 ₺
*Fiyatlarımız montaj dahildir.

UVC STERİLİZASYONU

Gömülü LED UV ışığı hava sirkülasyonu hava girişinden sağlanırken taşınan zararlı maddeleri ortadan kaldırır ve odanıza temiz hava girişi sağlar. İç ünite serpantinini 30 dakika 56oC yüksek sıcaklıkla ısıtarak
bakteri ve virüsleri yok eder. Dahili LED UV ışığı ortamda bulunan zararlı maddeleri ortadan kaldırır ve odanıza temiz hava sağlar.


Tek bir UV modülünün sterilizasyon oranı: %99,9’dur.
Dahili LED UV ışıkları çalıştırıldığında sağdan sola doğru hava girişinin yanında ışınlar yayar. Oda havası, hava girişinden klimaya doğru dolaşım yapar ve hava sirkülasyonunun doğrudan UVC ışınlarına maruz kaldığı alandan geçer ve havadaki tehlikeli maddelerin anında yok edilmesini, odanıza temiz havanın iletilmesini sağlar.

 

Etkili Sterilizasyon
Haier UVC sterilizasyonu, havadaki görünmez zararlı maddeleri yok etmede daha güçlü olan 265-275 nm arasındaki dalga boyunu kullanır.

56˚C’DE STERİL TEMİZLİK

İç ünite serpantinini 30 dakika 56oC yüksek sıcaklıkla ısıtarak bakteri ve virüsleri yok eder.
 

KENDİ KENDİNİ TEMİZLEME

Hava kanalını havadaki nem ile dondurarak hızlı eritmede kiri uzaklaştırır, klimalardan çıkan havanın sizin için her zaman temiz olmasını sağlar.
 

WI-FI KONTROLÜ

Sıcak yaz aylarında çabucak evinize döndüğünüzü ve evde kanepeye uzandığınızı ama uzaktan kumandayı bulamadığınızı hayal edin. Aslında İstediğiniz şey telefon veya tabletiniz, “hOn” uygulaması ile klimanızı her yerden ve her zaman kolayca kontrol edebilirsiniz.

SES KONTROLÜ (OPSİYONEL)

Kontrolü avucunuzda tutsanız bile, her zaman boşta duran bir eliniz yoktur. Haier akıllı klimalar ile eller serbest ses kontrolü özelliğine sahip olacaksınız.
 

COANDA PLUS HAVA AKIMI

Klimadan çıkan havayı daha ileriye iletir, hızlı ve güçlü hale getirir, böylece soğuk hava odanın her köşesine eşit olarak dağıtılabilir.
 

SON DERECE SESSİZ

Bütün gün ve gece boyunca uğultu yapan gürültülü bir klimadan rahatsızlık duydunuz mu? Sıcak yaz aylarında sadece güçlü bir klima yeterli değildir. İç rahatlığa sahip olmak için sessiz çalışma da aynı derecede önemlidir. 18dB(A)'ya kadar sessizlikte hava fısıldayan Haier ile ikisinin de keyfini çıkarın.

TURBO SOĞUTMA

Özel kontrol programı, motorun daha yüksek bir frekansta çalışmasını sağlar Kullanıcıların çok daha kısa sürede serin bir odanın keyfini çıkarmasını sağlar.
 

Benzer Ürünler