AS25THMHRA-C TIDE PLUS
AS25THMHRA-C TIDE PLUS
AS25THMHRA-C TIDE PLUS
Split Sistemler
AS25THMHRA-C TIDE PLUS
5,990.00 ₺
*Fiyatlarımız montaj dahildir.

KENDİ KENDİNİ TEMİZLEME

Hava kanalını havadaki nem ile dondurarak hızlı eritmede kiri uzaklaştırır, klimalardan çıkan havanın sizin için her zaman temiz olmasını sağlar.
 

Kendi Kendini Temizleme

         Daha Temiz Üfleme
         Yenilikçi teknolojisi ile bakterileri yokeder ve hava kanalını temiz tutar.
 
        Daha Yüksek Enerji Verimliliği
        Kendi Kendini Temizleme teknolojisi ile klima ekstra enerji tüketmemek için her zaman tam soğutma kapasitesinde çalışabilir.
 
        Temizleme Masraflarından Tasarruf
        Manuel yapılan temizlik çok daha pahalıya mal olur.
 
*Kendi Kendini Temizleme Teknolojisine sahip Klimanın Soğukta Genleşme Oranı & Atık Buz Çözme Oranının Doğrulanması, TUV Rheinland tarafından AS09 FBBHRA modelinde test edilmiştir. Test raporu, soğuk genleşme oranının %98,2 ve atık buz çözme oranının %0 olduğunu göstermektedir.
* Haier, %43,4'lük pazar payı ile 2 yıldır üst üste dünyanın 1 numaralı Kendiliğinden-Temizlenen klima markası olmuştur.

SON DERECE SESSİZ

Hiç bütün gün ve gece boyunca uğultu yapan gürültülü bir klimadan rahatsızlık duydunuz mu? Sıcak yaz aylarında sadece güçlü olma özelliği olan bir klima yeterli değildir. İç rahatlığa sahip olmak için sessiz çalışma da aynı derecede önemlidir.  20dB(A)'ya kadar sessizlikte hava fısıldayan Haier ile ikisinin de keyfini çıkarın.

 


WI-FI KONTROLÜ

Sıcak yaz aylarında çabucak evinize döndüğünüzü ve evde kanepeye uzandığınızı ama uzaktan kumandayı bulamadığınızı hayal edin. Aslında istediğiniz şey telefon veya tabletiniz, “hOn” uygulaması ile klimanızı
her yerden ve her zaman kolayca kontrol edebilirsiniz.
 
Takıp Çıkartılabilen Wi-Fi Modülü
Wi-Fi kontrolü, Haier klimalar için isteğe bağlıdır ve Wi-Fi modülünü manuel olarak kurmanız gerekmektedir.
 

SES KONTROLÜ (opsiyonel)

Kontrolü avucunuzda tutsanız bile, her zaman boşta duran bir eliniz yoktur. Haier akıllı klimalar ile eller serbest ses kontrolü özelliğine sahip olacaksınız.
 

 

DİĞER ÖZELLİKLER

 
Benzer Ürünler