AP48KN1EAA(H) HAİER ON-OFF
AP48KN1EAA(H) HAİER ON-OFF
AP48KN1EAA(H) HAİER ON-OFF
Split Sistemler
AP48KN1EAA(H) HAİER ON-OFF
Dış Ünite Kodu : 1U48IN1EAB
16,890.00 ₺
*Fiyatlarımız montaj dahildir.
Super match
Yüksek verimli kompresör
Yenilikçi super match teknolojisi, 100% evrensel iç ve dış ünitelerin kombinasyonunu mümkün kılar. Dış ünitelerde kullanılan yüksek kaliteli kompresör, maksimum verimlilik sağlar.
 
Otomatik yeniden başlama
 
Sessiz çalışma
Güç kesildiği ve tekrar geri geldiği durumlarda, ünite önceki ayarlarıyla çalışmaya devam eder. En yüksek fan hızında bile, sizi rahatsız etmeyecek şekilde çalışır.
 
Grup kontrol
 
Kart sistemi
Bir sistemde yer alan çoklu üniteleri, kendi içerisinde gruplayarak kontrol edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak otellerde ve iş merkezlerinde kullanılan kart sistemi, bina yöneticilerinin işini kolaylaştırarak, enerji tasarrufunu maksimize eder.
 
Merkezi kontrol
 
Sol & sağ hava akışı
Bir sistemde yer alan çoklu üniteleri, merkezi olarak kontrol edebilirsiniz. Yenilikçi motor ve kanat tasarımı, hava akışını yatayda salınım konumunda otomatik olarak çalıştırabilmenize imkan sunar.
 
3D hava akışı
 
Rahat uyku modu
Dikey ve yatay kanat hareketleri ile hava akışı, doğal bir rüzgar gibi hissedilir. Uyku modu fonksiyonu aktif hale getirildiğinde, set sıcaklık değeri ve iç ünite ses seviyesi maksimum konfor şartlarını yakalar.
 
Otomatik modu
 
Yıkanabilir panel
Soğutma konumunda 26 °C, ısıtma konumunda 23 °C sabit set sıcaklıklarına göre, ünite otomatik olarak uygun gördüğü konumda çalışır. İç ünite ön paneli kolaylıkla yerinden çıkartılabilir ve yıkanabilir.
 
Güçlü mod
 
24 saat zaman ayarı
İç ortam set sıcaklığına en kısa sürede erişmenizi sağlar. 24 saatlik süre içerisinde açma ve kapama ayarları yapılabilir.
 
Haftalık zaman ayarı
 
3 dakika kompresör koruma
1 haftalık süre içerisinde, açma ve kapama ayarları yapılabilir. Kompresör üzerindeki 3 dakikalık koruma fonksiyonu, kompresörü olası zararlardan korur.
 
LED gösterge
 
Ürün üzerinde LED gösterge mevcuttur.  
Benzer Ürünler