AP24DF1HRA HAİER CABİNET
AP24DF1HRA HAİER CABİNET
AP24DF1HRA HAİER CABİNET
Split Sistemler
AP24DF1HRA HAİER CABİNET
Dış Ünite Kodu : 1U24SE3ERA
15,800.00 ₺
*Fiyatlarımız montaj dahildir.
Wi-Fi kontrolü
Nano-aqua
Klima sisteminizi akıllı telefonunuz ya da tabletinizden kontrol edebilirsiniz. İç ortam havasını temizleyerek, cildinizin nem oranını korumasına fayda sağlar.
 
A-PAM DC inverter
 
-15 °C ısıtma
A-PAM DC inverter teknolojisi, düşük kompresör frekanslarında oluşan titreşimleri engeller ve enerji tasarrufu sağlar. -15 °C'ye varan sert kış koşullarında, ısıtma konumunda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.
 
-10 °C soğutma
 
10 °C ısıtma koruması
-10 °C'ye varan sert kış koşullarında, soğutma konumunda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. İç ortam sıcaklığı 10 °C altına düştüğünde, ünite otomatik olarak ısıtma konumunda çalışmaya başlar.
 
Süper sessiz
 
3D hava akışı
Frekans ayarlaması, fan hızı kontrolü ve hava akış tasarımı gibi yenilikçi etkenler sayesinde, ünite ses seviyesi ciddi oranda azaltılmıştır. Dikey ve yatay kanat hareketleri ile hava akışı, doğal bir rüzgar gibi hissedilir.
 
Rahat uyku modu
 
Elektrikli karter ısıtıcı
Uyku modu fonksiyonu aktif hale getirildiğinde, set sıcaklık değeri ve iç ünite ses seviyesi maksimum konfor şartlarını yakalar. Dış ünite içerisinde alt yüzeyde bulunan elektrikli ısıtıcı, soğuk kış koşullarında buzlanma önleyici sistem olarak görev yapar ve ünitenin sert kış koşullarında çalışmaya devam etmesini sağlar
 
Otomatik yatay salınım (çift motor)
 
2 adet step motor sayesinde hava kanatıkları yatay yönlü olarak 5 farklı pozisyonda ayarlanabilir.  
Benzer Ürünler