AD60HS1ERA(S) HAİER SUPER MATCH ON-OFF
AD60HS1ERA(S) HAİER SUPER MATCH ON-OFF
AD60HS1ERA(S) HAİER SUPER MATCH ON-OFF
Split Sistemler
AD60HS1ERA(S) HAİER SUPER MATCH ON-OFF
Dış Ünite Kodu : 1U60IS2EAB(S)
21,990.00 ₺
*Fiyatlarımız montaj dahildir.
Super match
 
Rahat uyku modu
Yenilikçi super match teknolojisi, 100% evrensel iç ve dış ünitelerin kombinasyonunu mümkün kılar. Uyku modu fonksiyonu aktif hale getirildiğinde, set sıcaklık değeri ve iç ünite ses seviyesi maksimum konfor şartlarını yakalar.
 
Yüksek verimli kompresör
 
Otomatik modu
Dış ünitelerde kullanılan yüksek kaliteli kompresör, maksimum verimlilik sağlar. Soğutma konumunda 26 °C, ısıtma konumunda 23 °C sabit set sıcaklıklarına göre, ünite otomatik olarak uygun gördüğü konumda çalışır.
 
Otomatik yeniden başlama
 
Güçlü mod
Güç kesildiği ve tekrar geri geldiği durumlarda, ünite önceki ayarlarıyla çalışmaya devam eder. İç ortam set sıcaklığına en kısa sürede erişmenizi sağlar.
 
Grup kontrol
 
24 saat zaman ayarı
Bir sistemde yer alan çoklu üniteleri, kendi içerisinde gruplayarak kontrol edebilirsiniz. 24 saatlik süre içerisinde açma ve kapama ayarları yapılabilir.
 
Merkezi kontrol
 
Haftalık zaman ayarı
Bir sistemde yer alan çoklu üniteleri, merkezi olarak kontrol edebilirsiniz. 1 haftalık süre içerisinde, açma ve kapama ayarları yapılabilir.
 
Kart sistemi
 
3 dakika kompresör koruma
Ağırlıklı olarak otellerde ve iş merkezlerinde kullanılan kart sistemi, bina yöneticilerinin işini kolaylaştırarak, enerji tasarrufunu maksimize eder. Kompresör üzerindeki 3 dakikalık koruma fonksiyonu, kompresörü olası zararlardan korur.
Benzer Ürünler