AD12SS1ERA HAİER SUPER MATCH
AD12SS1ERA HAİER SUPER MATCH
AD12SS1ERA HAİER SUPER MATCH
Split Sistemler
AD12SS1ERA HAİER SUPER MATCH
Dış Ünite Kodu : 1U12BS3ERA
13,500.00 ₺
*Fiyatlarımız montaj dahildir.
Super match
 
180° sine wave DC inverter
Yenilikçi super match teknolojisi, 100% evrensel iç ve dış ünitelerin kombinasyonunu mümkün kılar. 180° sinüs dalgalı DC inverter kontrol teknolojisi, gerçek konfor ve enerji tasarrufunu garanti eder.
 
Yüksek verimli kompresör
 
Otomatik yeniden başlama
Dış ünitelerde kullanılan yüksek kaliteli kompresör, maksimum verimlilik sağlar. Güç kesildiği ve tekrar geri geldiği durumlarda, ünite önceki ayarlarıyla çalışmaya devam eder.
 
Sessiz çalışma
 
Grup kontrol
En yüksek fan hızında bile, sizi rahatsız etmeyecek şekilde çalışır. Bir sistemde yer alan çoklu üniteleri, kendi içerisinde gruplayarak kontrol edebilirsiniz.
 
Merkezi kontrol
 
Kart sistemi
Bir sistemde yer alan çoklu üniteleri, merkezi olarak kontrol edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak otellerde ve iş merkezlerinde kullanılan kart sistemi, bina yöneticilerinin işini kolaylaştırarak, enerji tasarrufunu maksimize eder.
 
4 yönlü hava akışı
 
Otomatik dikey salınım
İç ünite bulunduğu konuma göre, 4 farklı yöne hava akışı gerçekleştirir. Dikey salınım, otomatik olarak 5 kademede değiştirilebilir.
 
Rahat uyku modu
 
3 dakika kompresör koruma
Uyku modu fonksiyonu aktif hale getirildiğinde, set sıcaklık değeri ve iç ünite ses seviyesi maksimum konfor şartlarını yakalar. Kompresör üzerindeki 3 dakikalık koruma fonksiyonu, kompresörü olası zararlardan korur.
 
Otomatik modu
 
Taze hava
Soğutma konumunda 26 °C, ısıtma konumunda 23 °C sabit set sıcaklıklarına göre, ünite otomatik olarak uygun gördüğü konumda çalışır. İç ortama taze hava girişini mümkün kılar.
 
Güçlü mod
 
Kompakt tasarım
İç ortam set sıcaklığına en kısa sürede erişmenizi sağlar. Minimize edilmiş üniteler stoklama, nakliye ve kurulum kolaylığı sağlar.
 
24 saat zaman ayarı
 
Dahili drenaj pompası
24 saatlik süre içerisinde açma ve kapama ayarları yapılabilir. Drenaj pompası, iç üniteye entegre edilmiştir.
 
Haftalık zaman ayarı
 
1 haftalık süre içerisinde, açma ve kapama ayarları yapılabilir.  
Benzer Ürünler