Satış Fiyat listesi
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıModern Klima ailesi Çöl Safarisi ile yaz sezonu yorgunluğunu attı
08.09.2012
Modern Klima, "Bahar Sıcakları..” kampanyasına katılımda bulunan yetkili satıcılarını 05-08 Eylül tarihleri arasında Dubai’ye götürdü. Başarılı kampanya katılımları nedeniyle Dubai gezisini hak eden Modern Klima – Midea yetkili satıcıları yoğun geçen sezon sonrasında hep birlikte eğlenme ve dinlenme imkanı buldular. Modern Klima ailesinin değerli üyeleri yaz sezonu yorgunluğunu atarak, ısıtma sezonu öncesinde enerji depoladılar. Geziye eşleri ile birlikte katılan yetkili satıcılar, eşli gezilerin birliktelik duygusunu artırdığını belirttiler.

İstanbul Atatürk Havalimanından başlayan seyahatte, yetkili satıcılarımız ilk gün yaptıkları şehir turunda Sheik Zayed Caddesinden geçerek Dubai Emirinin sarayını gördükten sonra Dubai Müzesi, Deira ve Creek Bölgesi ile Bur Dubai Bölgesinde bulunan Jumeirah Beach, yelken otel olarak ta anılan Burj Al Arab oteli, Emirates Towers, World Trade Center ve denizde yapay olarak oluşturulan 25 km2 yüzölçümündeki Palmiye adalarını gezdiler. Gezi sonrası şehrin Emirates Mall, Dubai Mall, İbn Batuta gibi önemli alışveriş merkezlerinde alışverişlerini yapan yetkili satıcılarımız akşam düzenlenen muhteşem ışık ve su gösterilerini izlediler.

Gezinin 2.gününde düzenlenen emirliğin başkenti Abu Dabhi turunda da dünyanın en pahalıya mal olmuş otellerinden Emirates Palace, yine dünyanın en büyük camilerinden Sheikh Zayed Cami, Marina Mall, Formula yarışlarının düzenlendiği parkur ile Ferrari World bölgesi gezildi. Öğle yemeğini ünlü Lebanese Flower restaurantında alan yetkili satıcılarımız ertesi gün yapılacak Çöl Safari turuna kadar hem dinlendiler hem de yarım kalan alışverişlerini yapmaya devam ettiler. Gezinin en heyecanlı bölümü olan Çöl safarisinde yetkili satıcılarımız 4x4 Toyota ciplerle muhteşem bir safari ile çölde günbatımını izlediler. Çölün ortasında bulunan kamp alanında da kebap ziyafeti ve özel Arap Danslarıyla gönüllerince eğlendiler.
GALERİ
Haberler