Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıModern Klima Ziyareti
15.09.2011
Midea Fabrikaları Avrupa ve Afrika bölgesi Yeni başkanı Sn Coobie Zhang ve Türkiye Bölgesi Genel Müdürü Sn. George Jia 15.09.2011 tarihinde Modern Klimayı ziyaret etti.

Yeni Başkan Zhang özellikle Modern klimanın 2011 yılında göstermiş olduğu başarıları ve hızlı gelişimi takdir etmek amacı ile yönetimindeki ilk ziyaretini Türkiye olarak planladığını söyledi.

Midea ’nın, Türkiye ’de Modern Klima ile olan işbirliği ve bunun sonucunda oluşan güçlü bağlar sayesinde Türkiyede ki başarılarının çok hızlı bir şekilde artmasından duyulan memnuniyeti özellikle dile getiren başkan Zhang ,2012 yılında da Modern Klima ile yapılacak Türkiye planlamalarını detaylıca inceledi.

Başkan Zhang ve Bölge genel Müdürü Jia, Türkiye ziyareti esnasında Modern Klimanın 2011 yılındaki göstermiş olduğu ciddi başarılar, atılımlar ve yatırımlar için memnuniyetlerini dile getirip özellikle teşekkürlerini ilettiler.

Modern Klima ile olan işbirliğinin ne kadar doğru bir karar olduğunu bu vesile ile tekrar gördüklerini , bu işibirliği ile 2012 ve daha ilerisinde Midea 'nın Türkiyede çok daha büyük bir güce ulaşacağını, ve bu büyümeden gurur duyduklarını vurguladılar.

Biz de Modern Klima ve Modern Klima ailesi olarak, takdirlerinden dolayı, başarılarımızın en büyük destekçisi olan Midea grubuna teşekkürlerimizi sunarız.
GALERİ
Haberler