Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıModern Klima Tuzla Yerleşkesinde Geleneksel olarak düzenlenen İftar Organizasyonu ve 2015 Kıbrıs Bayi Toplantısında Çekilişten Kazanılan Araba Teslimatı Heyecanı...
30.06.2016
Modern Klima Tuzla yerleşkesinde geleneksel olarak düzenlenen iftar organizasyonu ve 2015 Kıbrıs Bayi Toplantısı’ndaki çekilişte kazanılan aracın teslim heyecanı...
 
  Modern Klima Tuzla Yerleşkesinde her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz 11 ayın sultanı Ramazan ayı içerisinde Çarşamba günleri iftar yemeği organizasyonunda, İstanbul ve civar illerinden gelen çözüm ortaklarımız ile bir araya gelmiş bulunmaktayız.
 
Bu organizasyonda yaklaşık 300 kişilik Modern Klima ailesi üyelerini ağırlamaktan kıvanç duyduğumuzu bildirmek isteriz. Önümüzdeki yıllarda da bu organizasyonu Türkiye genelindeki tüm çözüm ortaklarımızın katılımı ile büyütmek hedefinde ve gayretindeyiz. Tüm çözüm ortaklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
 
Diğer yanda, yetkili satıcılarımız ile bir araya geldiğimiz 2015 Kıbrıs Bayi Toplantısı’nda Başak Klima (İstanbul) firması noter huzurundaki çekilişle ticari araç kazanmıştı. 11 ayın sultanı olan Ramazan ayı münasebeti ile bir araya geldiğimiz bu organizasyonda, Başak Yapı firmasına çekilişte kazanmış olduğu ticari aracın teslimatı iftar öncesinde keyifli bir törenle yapılmıştır. Modern Klima ailesi olarak çözüm ortağımıza kazanmış olduğu aracı hayırlı günlerde kullanmasını dileriz. 
 

 

GALERİ
Haberler