Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMidea Brezilya’da Düzenlenecek olan Futbol Turnuvasına Sponsor Oldu.
4.04.2015

Midea Brezilya’da Düzenlenecek olan Futbol Turnuvasına Sponsor Oldu.

Midea do Brasil’in sponsor olduğu, Brezilya’nın kuzeydoğusunda kez düzenlenen profesyonel bir futbol turnuvası olan on beşinci ‘Copa Nordeste’ süresince, Midea’nın logosu sahanın kenarında bulunan ekranda, televizyon reklamlarında ve internet tanıtımlarında gösterilecek. İlk maç, Dünya Kupasında Brezilya’nın çeyrek finalde Kolombiya’ya karşı oynadığı maçın yapıldığı Arena Castelão stadında Ceará ile Fortazela arasında oynanacak.

Turnuvaya katılan 16 takım, 29 Nisan’daki final öncesinde toplamda 70’ten fazla maç yapacak. Tüm maçlar televizyondan gösterilecek, bazıları ulusal kanallardan yayınlanacak.

Maçlar süresince, Midea markası LED reklam panolarında, maçlardan önce yayınlanan reklamlarda, internet kampanyalarında, internet üzerinden yayınlanan maçlarda ve sayış noktalarındaki özel malzemelerde görünecek. Pazarlama Direktörü Henrique Mascarenhas “Ülkeye ekonomik katkısı dolayısıyla kuzeydoğu stratejik bir öneme sahiptir ve artan müşteri taleplerini karşılamak istiyoruz. Amacımız, yaşamı kolaylaştıran ürünlerimizle veya markamızın bu futbol tutkusunun bir parçası olmasını sağlayarak, kuzeydoğuda yaşayan insanların gündelik yaşantılarının bir parçası olmak,” diye konuştu.

Geçen yıl final, Arena Castelão stadında düzenlenmiş ve 60,000 taraftarın önünde Sport Recife, Vitó ria’a karşı 3-1 galip gelmişti. 2014 yılında ortalama seyirci sayısının 52,672 olduğunu belirtelim. Turnuvanın bu yıl da yüksek bir katılıma sahne olması bekleniyor. Kupayı kazanan takıma, son şampiyonun Arjantin’in River Plate takımının olduğu uluslararası bir turnuva olan Copa Sul Americana’ya katılma hakkı verilecek.

Bu Midea’nın Brezilya sporuna ilk katkısı değildir. 2014 yılında, teknik direktörlüğünü dünya kupasını kazanan Luiz Felipe Scolari’nin yaptığı Grêmio takımı ile bir sponsorluk anlaşması imzaladık. Midea-Carrier, Dünya Kupasının düzenlendiği 12 stadyumdan dokuzuna ekipman sağladı. Ancak, bu Midea markasının Brezilya’nın başlıca futbol stadyumlarında ilk kez bu kadar yoğun bir şekilde göründüğü bir turnuva olacaktır.

Haberler