Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMidea Ticari İklimlendirme (CAC), Bosch ile Ortak Girişime İmza Attı.
30.03.2015

Midea Ticari İklimlendirme (CAC),  Bosch ile Ortak Girişime İmza Attı

Midea Ticari İklimlendirme (CAC), Bosch Thermotechnik GmbH ile ortak bir girişime imza attı. Hefei, Anhui şehrinde 31 Mart tarihinde yapılacak bir basın toplantısında bu sözleşme Bosch Thermotechnik GmbH Yönetim Kurulu Başkanı Uwe Glock ve Midea Group Başkan Vekili Andy Gu tarafından imzalanacak.

Yeni şirketin ismi M&B Air Conditioning Co., Ltd ve şirket merkezi Midea’nın Hefei fabrikası olacaktır. Global piyasa için Tamamı DC İnverter VRF ürünler üretilmesi amaçlamaktadır. Bosch Midea’nın HVAC alanındaki engin deneyimlerinden faydalanacaktır. Aynı zamanda, Bosch’un ileri teknoloji uygulama becerileri sayesinde Midea CAC satışlarının büyük oranda arttığı görülecektir. Bu ortak girişimin başlangıçta toplam üretim kapasitesinin yılda 30,000 ODU (dış ünite) olması öngörülmektedir.

Midea CAC Genel Müdürü Eric Tian, beklentilerini “Bu ortak girişim tarafından sağlanacak mükemmel VRF ürünler ile Midea CAC HVAC işini ve dünya piyasasındaki pazar payını daha da büyütecektir,” sözleriyle ifade etti.

Satış kanalları ile markalar bağımsız kalmaya devam edecektir.

Haberler