Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMidea Yeni Konnex Ağ Geçidi: Akıllı Binalara Açılan Köprü
14.12.2013

Konnex (KNX) akıllı binalar için standartlaştırılmış (EN 50090, ISO / IEC 14543), OSI tabanlı (Açık Sistem Ara Bağlantısı) bir ağ iletişim protokolüdür. Daha önceki üç standardın halefi ve bunların bir araya gelmesinden meydana geliyor: Avrupa Ev Sistemleri Protokolü (EHS), BâtiBus, ve Avrupa Kurulum Veri Yolu (EIB).

Midea Heating&VentilationEquipmentCo., Ltd. KNX Çin’in üyesi olan ilk Çinli CAC üreticisi olma şerefine nail oldu.

2013 yılında Midea, Çin HVAC endüstrisinde KNX Ağ Geçidini piyasaya sürdü. KNX akredite üçüncü taraf test laboratuarları tarafından gerçekleştirilen bir dizi testleri geçmesinin ardından Midea KNX ağ geçidi KNX belgesi aldı. Midea KNX ağ geçidi KNX / EIB standartları ile uyumlu ve aynı çalışma sistemi içinde diğer yüzlerce KNX belgeli ürünlerle kullanılabiliyor.

Bu teknoloji ile kullanıcılar, bir PC veya akıllı telefon aracılığıyla entegre sisteme erişebiliyor ve ev cihazlarını ve aydınlatma, ısıtma / havalandırma & klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, alarm gözlemleme, ses & video vb. gibi diğer cihazları bir anda veya ayrı ayrı kontrol edebiliyor. 

Midea bu teknolojiyi ve ürünleri, Mozambik'in başkenti olan Maputo'da Devlet Başkanı'nın ofis binasında başarılı bir şekilde uyguladı. 400'ün üzerinde VRF iç mekan ünitesi seti takıldı, ve bunların 330 tanesi Midea KNX ağ geçidine bağlandı. Kullanıcılar, Midea KNX ağ geçidine bağlanmış olan, Siemens'in EIB sistemi olan instabus yoluyla kontrol edebildi.

GALERİ
Haberler