Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMidea, HPWH için İlk Avrupa ErP Sertifikasını Kazandı
14.12.2013

Soğuk bir alandan ısıyı emerek daha sıcak bir ortama bırakan, düşük sıcaklıktan yüksek sıcaklığa ısı aktaran yeni bir enerji kaynağı olan ısı pompası gittikçe daha fazla küresel ilgi topluyor. Uluslararası "Düşük Karbon, Yeşil Çevre" savunuculuğu ile birlikte, ısı pompası ürünleri dünya çapında tüketicilerden takdir topluyor.

6 Eylül 2013 tarihinde AB, su ısıtıcıları ve sıcak su depolama tankları için eko tasarım gereksinimleri (Madde: (EU) No 814/2013), su ısıtıcılarının, sıcak su depolama tanklarının, su paketlerinin ve güneş cihazının (Madde: (EU) No 812/2013) enerji etiketlenmesi ile ilgili ErP yönergesini Resmi Gazetede yayınladı.

ErP Yönergesi ((EU) No 814/2013) su ısıtıcıların performans test yöntemlerini düzenledi. Aynı zamanda su ısıtıcılarının sıcak su miktarı, su ısıtma enerjisi verimliliği, su tankının ısı yalıtım kabiliyeti vb. performans değerlendirmesi açısından daha yüksek gereklilikler ortaya koymaktadır.

HVAC endüstrisindeki lider ticari klima üreticilerinden birisi olan Midea kendisini her zaman teknolojik olarak geliştirmeye, yenilikçi ve daha iyi ürünler oluşturmaya adamış ve yetkili ürün akreditasyonları ürün kalitesi, performansı ve güvenliği sağlamayı hedeflemiştir. HPWH için ErP yönergesinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra Midea’nın ArGe ekibi ve mühendisleri yönergeye uygun ısı pompası ürünleri üzerinde çalışmaya başlamışlardır.

Midea bu yılın Aralık ayında ErP yönergesini izleyen bir HPWH tipini başarıyla geliştirmiştir. Yeni HPWH'ye ilk CEErP yönergesi belgesi verilmiş ve dünya çapında tanınan üçüncü test ve akreditasyon kuruluşu olan TÜV SÜD tarafından TÜV SÜD ErP Mark belgesini almıştır. Bu ödül Midea’nın yüksek enerji tasarruflu HPWH ürünleri geliştirmesindeki önemli bir adımı ifade etmekte ve Midea’nın daha yeşil ve daha üstün HPWH ürünleri geliştirme yolundaki büyük başarısını sembolize etmektedir.

GALERİ
Haberler