Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMidea En Değerli 5. Çin Markası Oldu ve Little Swan da İlk 100'e Girdi
25.11.2013
Geçtiğimiz Ekim ayında Fransa, Paris'te en değerli 100 Çin markasının sıralamaları açıklandı. Midea 65,3 milyar RMB(Renminbi) değerle (geçen yıla göre 4,2 milyarlık bir artış ile) 5. sırada yer aldı. Midea'nın Little Swan markası da 19,3 milyar RMB değer ile listede yer aldı. Tüm dünyadaki düşük ekonomik iklime karşılık, bu yüz markanın değeri yıllık %21 oranla artmıştır.

Çin ev aletleri endüstrisinin lideri olan Midea Grup istikrarlı bir şekilde gelişiyor. Midea şirket markasını oluşturuyor, stratejik dönüşüm ile kendisini güçlendiriyor ve karının önemli bir miktarını yeniden yatırıma dönüştürerek ürün ArGe'si üzerinden yeniliklere odaklanıyor. Kendi başına güçlü bir marka olan Little Swan 35 yıllık deneyimin yanı sıra kalite ve müşteri memnuniyeti odaklılığı ile iyi tanınan bir çamaşır makinesi geliştiricisidir. Little Swan, dünyanın internete bağlanabilen ilk çamaşır makinesini ve dünyanın ilk ısı pompalı kurutma makinesini piyasaya sürdü.

2013 Eylül ayında Midea şirket konsolidasyonunu ve ardından gelen halka arzını tamamladı. Midea Grup gelecekte yeniliklere yönelik çalışmalarını güçlendirecek ve yalnızca Çin'de zirvedeki markalardan biri olmak için değil, dünya çapında en iyi markalardan biri olmak amacıyla daha fazla müşteri odaklı bir şirket oluşturmak için yapısal düzenlemeleri aktif olarak teşvik edecektir.

1995 yılında kurulmuş olan En Değerli Çin Markaları araştırması tüketici piyasasındaki Çin menşeli lider markalara odaklanıyor. Aynı zamanda RREEF Global Sıralama Bilgi Grubu ve Pekin Ünlü Marka Değerlendirme Şirketi Limited tarafından da gerçekleştirilmekte olan marka değeri karşılaştırmaları alanında Çin'in en eski ve en uzun soluklu profesyonel kurumu konumundadır. Araştırmalarının amacı marka değerlerinin gelişimini araştırmak ve Çin firmalarının kendi markalarını oluşturmaları için teşvik yaratmak. Dünya çapında hem Çin içinde hem de yurt dışında Çin markalarının gelişimi hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyen herkes için artık önemli bir referans haline gelmiştir.
GALERİ
Haberler