Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMidea, RAC ürünleri Enerji Verimliliği Yıldız kabul Kataloğunda Yer Aldı
15.11.2013
MIIT (Çin Halk Cumhuriyeti Endüstri ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı) 2013 yılında, yüksek verimlilik ürünlerini tanıtmak ve üretimle tüketimin dönüşümünü yönlendirmek amacıyla Enerji Tasarrufu & Halka Fayda Projesi'ne katılan ürünler için bir enerji verimliliği değerlendirmesi başlattı.

Değerlendirme enerji verimliliği alanındaki performansa yoğunlaşıyor; ekonomik ve çevre dostu olan ürünler konusunda tüketicilere bir kılavuz oluşturmayı hedefliyor. Enerji Verimlilik Yıldızı Logosunun yüksek algılanabilirliği tüketicilerin onaylanmış ürünleri kolayca ve hızlıca tanıyabilmesini sağlıyor.

Enerji Verimliliği Yıldız Ürünleri 2013 Kataloğu yakın zamanda yayınlandı. Bu katalog 11 farklı ev aletleri içeriyor; bunların arasında Midea'nın bir split(Duvar) ve iki Inverter serisi salon tipi olmak üzere 3 kliması bulunuyor.

Enerji Verimlilik Yıldız onayı 2 yıl geçerliliğini korumakta iken, MIIT daha derinlemesine inceleme yapmak ve devlet tedariğine, toplu şirket alımlarına, günlük tüketime ve enerji verimliliğine sahip ürünlerin farkındalık ve popülerliğine yönelik uygun teşvikler oluşturmak için ilgili departmanlar ile ortak çalışma yürütüyor.
Haberler