Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMidea Berlin’deki IFA fuarında ziyaretçileri ve Ödülleri kendine çekti
16.09.2013
Her yıl düzenlenen IFA (Internationale Funkausstellung Berlin) bu ay Berlin’de yapıldı. Bu yılki fuar 1.400 'den fazla şirketin katılımı ve 140.000 metrekare den fazla yer kaplayan alanı ile benzeri görülmemiş bir fuardı. Son zamanlarda akıllı tasarım ve enerji verimliliği hâkim olan temaları ile Midea, her zaman IFA’da geniş bir ürün yelpazesi seçeneğini sunmaktadır. Midea’da çalışan personellere göre fuar, gösterimdeki pek çok ürünler hakkında sorular soran Avrupalı müşteriler tarafından her cihazın enerji verimliliği derecesi ile dikkati çekmiştir ve Midea RAC ürünleri ziyaretçilerin özel ilgisi altındaydı.

Midea RAC; yüksek verimli ısı değiştiriciler, elektronik genişlemeli valf kontrolü ve akıllı defrost kontrolü gibi dünyanın önde gelen teknolojilerini geliştirmiş ve uygulamıştır. Bu yenilikler, RAC’ın bir dizi SEER ve SCOP A+++ enerji verimliği sınıfına sahip ultra verimli klimalar sunmasını sağlamıştır. En yüksek kalite hedefinde olan RAC ayrıca; gürültü testleri, dayanıklılık testleri, damla testleri, lojistik titreşim testleri ve çevresel simülasyon testleri gibi çeşitli simülasyon ortamında kapsamlı deneme testleri yürütmektedir.

RAC ürünlerinin fuardaki en çok ilgiyi görmesinin yanında, IFA’da 9 Eylül tarihinde CHEARI (Çin Elektrikli Ev Aletleri Araştırma Enstitüsü) tarafından Yenilikçi Ödüller kategorisinde Midea’ya başarılarından dolayı en iyi ödül layık görüldü. Midea RAC “Gecelik 1 kWh” teknolojili ve KH yer tipi klima ile daha sonra Ürün Yeniliği ve Endüstriyel Tasarım Yeniliği Ödüllerini kazandı. Geleneksel olarak CHEARI, her yıl Berlin IFA’da ödüllerini açıklamakta ve sunmaktadır.

28 yılı aşkın geçmişi ile Midea RAC, “teknoloji ile yenilik” inancına sürekli olarak bağlı kalmaktadır. Geçtiğimiz Ağustos ayı başlarında RAC, enerji verimliliği ve uzmanlığı görüşlerine odaklanarak, 2014 yılında soğutmaya yönelik yeni ürünler piyasaya sundu. Yeni yıl için "gecelik 1 kWh" olarak de bilinen ECO enerji tasarruflu serilerindeki klimalarının yanında, hızlı soğutma ve Wi-Fi kontrolü gibi özellikler sahne almıştır.

Midea RAC Bölüm Başkanı Wu Wenxin şunları söyledi: "Bizim ciddiyetle odaklanmamız gereken ana iş, dikkati dağıtmadan doğru ürün yapmaktır. Ayrıca diğer ana işimiz ise; yalnızca bugün değil, yarın değil, beş yıl sonra değil hatta on yıl bile sürekli olarak ürünlerin dayanıklılığını sürdürmektir.”

Midea RAC, tüketici deneyimini geliştirmek için önemli kaynaklar ile yatırımlar yapmıştır. Wu’ya göre, 2012 yılında, kalite gelişimi için 1 milyar RMB’den fazla yatırım yapıldı. Ayrıca Wu “Müşteri taleplerini karşılamak, gelişim çabalarımızın yönünü belirler," diye ifade ediyor.
GALERİ
Haberler