Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMauritius Havalimanını MIDEA iklimlendiriyor
05.09.2013
Hint Okyonusunda bulunan ve Balayı Adası olarak bilinen meşhur MAURITIUS Cumhuriyetinin Sir Seewoosagur Ramgoolam (SSR) Uluslararası Havalimanı, ülkenin ana havalimanıdır. Yaklaşık 8200kW (2330 RT) soğutma yüküne sahip bu havalimanını MIDEA CAC ürün grubundan muhtelif cihazları ile iklimlendirmiştir. Terminalin açılmasından bu yana altı ayı aşkın süre geçmiştir ve yolculardan hiçbir iklimlendirme şikayeti alınmamıştır.

Eski terminal ve pist 30 yıldan fazla süredir işletilmektedir. Bu nedenle hükümet, 2009 yılında uçaklar için yeni bir pist, yolcular için ise yeni bir terminal şeklinde tesisi restore etmeye karar vermiştir. Yeni yolcu terminali 2013 Mart ayında açıldı ve 2013 Mayıs ayında tam olarak faaliyete geçti. Yeni yolcu terminali 4 milyon yolcu kapasitesine sahiptir ve 57.000 metrekareyi kapsayan alanıyla 300 milyon ABD dolarına mal olmuştur. Terminal; en az 5 biniş peronu ve en yeni/geniş hava otobüsü olan A380 dâhil tüm uçaklara uyumlu şekilde donatılmıştır.

Pekin Capital Uluslararası Havalimanı, Mozam-bique Uluslararası Havalimanı ve Jakarta Soekarno-Hatta Uluslararası havalimanının ardından Sir Seewoosagur Ramgoolam(SSR), CAC yüksek performanslı soğutma ürünü kurulumu için seçilen dördüncü uluslararası havalimanı projesidir.
GALERİ
Haberler