Satış Fiyat listesi
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMIDEA-VRF-MDV4-Plus Beira-Rio Stadyumu ihalesini kazandı
05.06.2013
Brezilya Porto Alegre’deki Beira-Rio stadyumu, 2014 Dünya Kupasına ev sahipliği yapacağı planlanan stadyumlardan birisidir ve yakın bir zamanda, stadyumun İKLİMLENDİRME (HVAC) ihalesi sonuçlanmıştır. MIDEA’ nın Ticari İklimlendirme sistemi olan VRF-MDV4-Plus modeli, stadyumun HVAC ihtiyaçlarını karşılamak için teknoloji olarak uygun bulunmuş ve ihaleyi kazanmıştır.

Porto Alegre, Brezilya’nın en güneyindeki eyaletler için ekonomik ve kültürel merkez konumunda olduğu için Beira-Rio stadyum projesi çok iyi bilinen ulusal şirketlerin rekabetçi tekliflerini kendine çekti. İhale mevzuatı gereği bir kaç etaptan oluşan ihale de, yüksek kalite ve ileri iklimlendirme teknolojisinden dolayı Midea VRF-MDV4-Plus teklifi ihale heyeti tarafından tercih edildi.

Rio Grande do Sul’un birinci lig futbol takımının ana stadyumu olan Beira-Rio stadyumu, 2014 Dünya Kupası için altı grup maçı ve iki eleme maçına ev sahipliği yapacaktır. Dünya Kupası ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek amacıyla, bu stadyum 2012'den bu yana yenilenmektedir ve 165 milyon dolarlık bir yatırım yapılmıştır. Ana inşaat çalışmasının %80'i geçtiğimiz 2013-Mayıs ayında tamamlanmış olup iç dekorasyon çalışmasının 2013-Eylül ayına kadar başlayacağı tahmin edilmektedir. Yenileme tamamlandıktan sonra, stadyumun kapasitesi 56,000’den 60,800’e çıkacaktır.

Bu ihale MIDEA’nın Brezilya’da son bir yıl içinde kazandığı ikinci stadyum ihalesidir. Bir yıl içinde iki stadyum ihalesini kazanmak, şirketin rekabetçi gücünü göstermekte ve ürünlerinin ileri teknolojisini yansımaktadır.

Beira-Rio HVAC projesi tamamlandığında, Midea’nın MDV4+ sistemi, sergi merkezi, lobi, VIP odaları ve aynı zamanda stadyumdaki ofislerin iklimlendirilmesini sağlayacaktır.
GALERİ
Haberler