Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıÇin ve Hong Kong'u fethettik
18.03.2012
Modern Klima 2011 yılında en yüksek ciroya ulaşan yetkili satcılarını 6 günlük Gungzhao – Shunde – Hong Kong gezisi ile ödüllendirdi.

2012 sezon yoğunluğu başlamadan hemen önce, hem Midea fabrikalarını ziyaret etmek hem de 2011 yılının yorgunluğunu üzerlerinden atmak için 2011 yılında en yüksek ciroya ulaşan Midea ailesi yetkili satıcıları 13 Mart – 18 Mart 2012 tarihlerinde Çin ve Hong Kong ziyareti gerçekleştirdiler. Gezi 13 Mart tarihinden İstanbul’dan Guangzhao’ya uçuş ile başladı. 14 Mart tarihinde Midea Golf Club’u ziyaret eden yetkili satıcılar tarihi Çin çay seromonisi ile karşılandı. Çin halk dansları eşliğinde yenen yemek sonrasında ekip otellerinde istirahat çekildi. 15 Mart günü Shunde Midea City’de, içlerinde Toshiba, Carrier Lenox gibi bir çok OEM markanında üretildiği fabrikalar ziyaret edilerek 2,000 m2 lik show room gezildi. Öğleden sonra Midea tarih müzesi, Midea İklimlendirme Araştırma Enstitüsü ziyaret sonrasında Dünya’nın en yüksek kulesi Guanzhao Tower’da akşam yemeği alındı.

16 Mart günü Hong Kong’a geçen ekip günü Kowloon Yarımadası’nda alış veriş merkezlerini ziyaret ile geçirdi. 17 Mart günü Honk Kong’un tarihi ada bölgesi ziyaret edildi. Ada’da Victoria Peak ve Fishers’ Town ve mücevherat üretim atölyeleri ziyaret edildi. 18 Mart 2012 günü Türkiye’ye geri dönen yetkili satıcılar Modern Klima ailesinin üyesi olmanın tadını çıkardılar.
GALERİ
Haberler