Satış Fiyat listesi
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMIDEA CAC ürün grubu Latin Amerika Strateji Ortağı Miami Eğitim Semineri
01.06.2013
Haziran-2013 de, iki günlük seminer boyunca MIDEA CAC, Kuzey ve Latin Amerika'da bulunan 18 farklı şirketi, 2013 MIDEA CAC Ürün Eğitim Kampı için bir araya getirdi.

Kamp boyunca verilen eğitim seminerleri temel olarak, 2012 ve 2013 yılları arasında piyasaya sunulacak yeni ürünler üzerine odaklıydı. CAC'deki ana ürünümüz, VRF endüstrisinde kullanılabilecek en ileri teknolojilerden birine sahip Tam-DC Inverter Sistemi'dir. Kampta ele alınan diğer önemli ürün ise, IMM (Midea Akıllı Yöneticisi) olarak da bilinen 4. jenerasyon web kontrolü idi. Latin Amerika Satış Müdürü Steven Bo, Kampı tüm misafirlere yönelik coşkulu bir karşılama konuşmasıyla başlattı. CAC Pazarlama Müdürleri Tony Miao ve Amber Liu, VRF teknolojisi, en yeni iklimlendirme sistemi ve en son IMM versiyonu dahil olmak üzere CAC ürünleri hakkında detaylı bilgiler verdi. MIDEA Teknik Departmanından Teknik Yönetici Mr.Ivan Wong, sistem kurulumu, kablo tesisatı, devreye alma ve problem giderme gibi konularda deneyimlerini paylaştı.

Katılımcılar ile paylaşılan aşağıdaki piyasa bilgileri ile seminer başarı ile sonuçlandı. Latin Amerika'daki iklimlendirme piyasası, 2011 yılındaki %20 artış ile 2012 yılı için 7.2 milyon üniteydi. 2013 yılı için bu sayının 8.3 milyon üniteye yükseleceği tahmin ediliyor. VRF ve Portatif klimalar dahil edildiğinde pazarın yaklaşık 450,000 ünitelik bir piyasaya sahip olacağı tahmin ediliyor. VRF piyasası bir önceki yılda gerçekleşen %25 artışla 2012 yılında yaklaşık 20,000 üniteydi.
GALERİ
Haberler