Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıMidea ECO TECH serisi Klima ilk kez PRC Canton Fuarı'nda tanıtıldı
05.11.2013
Yılda iki kez ÇİN de düzenlenen Canton Fuarı'nda Midea her zaman güçlü bir şekilde yer alır. Bu sefer de farklı olmadı. Çünkü daha tanıtılmadan önce dahi konuşulmaya başlanılan ECO TECH serisi isimli, "Gecede 1 kWh" enerji tasarrufu teknolojisine sahip Duvar tipi Split klimasını tanıttı. Üretiminde kullanılan özel teknoloji ile kayda değer verimlilik sağlayan ürün fuarda yoğun bir ilgi gördü.

Ürün manşetlere konu olan "gecede 1 kWh" özelliğini uzaktan kumanda üzerindeki "Eco-modu" ile çalıştırıldığında sağlıyor. Bu verimlilik 3D DC inverter teknolojisi sayesinde 0,1 Hz hassas kontrolü ile sağlanıyor ve tüketicilere sadece yaklaşık 1 kWh enerji tüketerek 8 saatlik konforlu bir uyuma süresi sağlıyor. ECO Tech ürünü geçen yıl Çin Bilim Akademisi'nin kıdemli akademisyeni olan Profesör Tao Wenquan yönetimindeki bir ulusal endüstri uzmanları heyeti tarafından incelenmişti. Profesör Wenquan, ECO Tech'in enerji verimliliğinde üstün performans sunan yenilikçi ve eşsiz, dünya çapında bir teknoloji olduğunu heyetin ortak görüşü olarak açıklamıştı.

MIDEA yetkililerinden alınan bilgiye göre ilk olarak ÇİN iç piyasasında kullanıcıların beğenisine sunulan ürün 2014 den itibaren diğer ülkelerde de satışa sunulacaktır.
GALERİ
Haberler