Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıModern Klima yetkili satıcıları, yurt dışı gezileri ve hediyelerle sezon öncesi moral depoladı
20.06.2018

Modern Klima, "Biraz da gezelim" kampanyasına katılan başarılı yetkili satıcıları için Küba, Hollanda ve Belarus - Minsk gezileri düzenledi. Bu seyahatler ile Modern Klima - Midea yetkili satıcıları yüksek iş temposu öncesi hem birlikte eğlenme hem de dinlenme imkânı buldu. Yaklaşık 150 kişilik Modern Klima yetkili satıcıları grubu; kapsamlı şehir turlarına katılarak, lüks restoranlarda yemekler yiyerek ve lüks otellerde konaklayarak keyifli günler geçirdiler.

 

22-27 Mart tarihlerinde gerçekleşen Küba seyahatine panoramik şehir turu ile başlayan katılımcılarımız bolca fotoğraf çekme imkânı buldular. Cennet olarak anılan ve ünlü Küba tütünlerinin üretildiği Vinales vadisini gezerek bolca oksijen depoladılar. Bu özel toprakların ardından Varadero’da marinadan katamarana binerek eğlenceli saatler geçiren katılımcılar tekne turu sırasında dalış yaparak yunuslar ile yüzdüler.

 

19-22 Nisan tarihlerindeki Hollanda seyahatinde katılan yetkili satıcılar, Amsterdam şehir turunda bolca alışveriş yaptıktan sonra şehre ismini veren Amstel nehrinde gezdiler. Rai kongre bölgesi, Sarphati Caddesine ve Waterloo Meydanı’nda keyifli anlar yaşadılar. Hollanda’nın defalarca ödül almış Alida peynir çiftliğinde nasıl peynir yapıldığını inceleyen ve enfes peynirleri tatma şansı bulan katılımcılar, Amsterdam’dan sonra en çok turist ağırlayan Volendam kasabasını ziyaret ettiler.

 

10-13 Mayıs tarihleri arasında Belarus-Minsk seyahatinde ise Kutsal Ruh Katedrali, St. Peter ve Paul Kilisesi, Troitskoye, Bağımsızlık Meydanı, Hükümet Binasi, Krasny Roman Katolik Kilisesi, Zafer Meydanı ve Kristall vodka fabrikasını gezdiler. 2. Dünya Savaşı’nda çeşitli silahlarla kurulan Stalin savunma hattındaki siperleri inceleyen yetkili satıcılar, tanklarla gezerek o atmosferi yasama imkânı buldular.

 

Bu keyifli günün ardından Moul&Rouge restoranında danslar eşliğinde keyifli anlar yaşayan yetkili satıcılar, burada gerçekleşen büyük çekilişte birbirinden değerli 18 adet hediyenin sahibi oldular. Büyük ödülü 2018 Model Fiat Doblo Cargo ticari araç olan çekilişte ayrıca 5 adet, iPhone X marka telefon, 12 adet Midea Kidstar ve Primer serisi klimalar sahiplerini buldu.

 

GALERİ
Haberler