Satış Fiyat listesi
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıDünyanın Klima Üreticisi Midea, Dünya Şampiyonlarının Yanında
16.12.2012
Spor ve sporcunun yanında daha güzel ve mutlu bir dünya için hem teknolojik gelişmelere öncülük eden hem de insana yatırım yapan Midea Grubu, 2010 yılından beri FINA organizasyonuna destek vererek su sporlarına olan ilginin artmasında önemli bir faktör haline gelmiştir.

Dünya Klima Devi Midea ,Dünya yüzme ve dalma şampiyonası federasyonu(FINA) resmi sponsoru olarak 2012 yılında da sosyal sorumluluk ve insana saygı konusundaki ciddi desteğini bir kez daha gösterdi.

FINA 2012 Dünya yüzme şampiyonası 25 metre ayağı yarışmalarını 12-16 Aralık 2012 tarihlerinde ev sahipliği yapacak olan İSTANBUL Sinan Erdem Arena da organize etmiştir.6 ay gibi kısa bir sürede bu yarışlara hazır hale getirilen Sinan Erdem Arena , spor faaliyetlerinde 16.500, konser, sanat gösterisi gibi organizasyonlarda 22.500 seyirci kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük, Avrupa'nın 3. büyük spor salonu olup, bu başarısı ile de FINA nın haklı övgüsünü kazanmıştır.

Midea klima Türkiye distribütörü olan Modern Klima Teknolojileri san ve tic .ltd şti, Dünya çapında bir organizasyonun hem dünya şehri olan İstanbul’da hem de Midea Markasının sponsorluğunda gerçekleşiyor olmasından son derece gurur duymaktadır.

Modern Klima , Midea Markası ile Tüm Türkiye çapında gerek ev tipi split klimaların tüm çeşitleri ile olsun gerekse hafif ticari tip ve VRF sistemleri ile ciddi bir pazar payına ulaşmakta ve her geçen gün Midea gibi bir Dünya Liderinin de desteği ile ileri teknoloji doğa dostu klimaları pazara sunarak insanların geleceğine de hizmet etmektedir. Hem ticari gelişimi ile hem de sosyal sorumluluk bilinci ile de dünyaya yenilikler sunan bir grubu Türkiye’de temsil etmekten ayrıca memnuniyet duymaktadır.FINA uluslararası su sporları federasyonu sadece olimpik yarışlara organizasyon sahipliği yapmamaktadır.

Aynı zamanda su ve su sporlarının insan hayatındaki öneminin de bilinci ile FINA uluslararası programlar ile her seviyedeki antrenörler yetiştirmekte dünya çapında bir ihtiyaca çözüm olmaktadır.

Ayrıca Milli federasyonlara yardımcı ve destek olmak amacıyla benzer bir programla dünya çapında yüzme hakemleri de yetiştirip su sporlarına kazandırmaktadır.

Hızla ilerleyen teknoloji ile insanlar doğadan, spordan ve insanın yine sadece kendisi ile olan fiziksel rekabetinin verdiği başarı ve öz güven duygusundan uzaklaşması yüzünden teknoloji içerisinde kalabalıkta yalnızlaşmasının farkında olan Midea, bu konudaki olumsuz gelişmeleri sosyal sorumluluk çerçevesinde engelleye bilmek , daha iyi bir dünya yaratabilmek için insanların sadece kendi bedenlerinin sınırlarını zorlayarak becerilerini geliştirmek ve sağlıkla daha ileri gidebilecekleri en güzel spor olan su sporlarına destek vermektedir.

Midea dünya ve insana olan saygısını hem üretiminde kullandığı çevre dostu yeşil teknolojisi ile hem de bu tip sosyal sorumluluk projeleri ile her fırsatta göstermektedir.
GALERİ
Haberler