Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıEpik Smart Loft Konut Projesi...
10.02.2018

Epik Smart Loft Konut Projesi...

Yeşil BURSA’nın güzide konut projelerinden ‘EPİK SMART LOFT KONUT’ projesinde MİDEA marka Heat Recovery Klima sistemi tercih edilmiştir.

Bu projede ısıtma soğutma sistemi başka ısı kaynağı kullanmaksızın Midea Heat Recovery (3 borulu klima sistemi ile kesintisiz aynı anda ısıtma /soğutma özelliği 7/24 aktif kullanılmaktadır.

İç Mekânlarda Midea’nın piyasada üstün , şık görüntü ve tasarımıyla bilinen 153 mm yüksekliğine sahip ince tek yön kaset tipi cihaz kullanılmıştır.

Her kullanıcının cihazı Mıdea’nın akıllı sistemi IMM Manager Bina Yönetim cihazı sayesinde bilgisayardan kontrol edilebildiği gibi enerji bölümlemesi KW tüketimi hesaplanabilmekte.

Bütün cihazlara Dış IP ile ulaşıp müdahale ve kontrol edilip izlenme imkânı sağlanmaktadır.

Satış sonrası uzman süpervizör ekiplerimiz ve mühendislerimiz tarafından şantiye kontrolleri sıkı denetimler yapılarak devreye alımı Ocak 2018 itibarıyla gerçekleşmiştir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Toplam Kapasite 714 KW, Dış ünite sayısı 17 adet, İç ünite sayısı 207 adet, Dış ünite modelleri Heat Recorvery V4+R Serisi,

İç ünite Modelleri Tek yön kaset tipi ve duvar tipi, Kumanda sistemi, Taç panel ve kablosuz kumanda Otomasyon sistemi Midea IMM Manager,KNX

Haberler