Satış Fiyat listesi Haier Ürün Broşürü
HABER DETAYI
Mutluluğun MarkasıKiev gezisi ile moral depolandı
8.04.2011
Modern Klima ailesi yetkili satıcıları Kiev gezisi ile moral depoladı.

Modern Klima "Sezonu yurt dışında açıyoruz” kampanyasına katılımda bulunan yetkili satıcılarını 05-08 Nisan tarihleri arasında Kiev’e götürdü. Mart ayında ki başarılarından dolayı Kiev gezisini hak eden Modern Klima – Midea yetkili satıcıları Yeni başlayacak yoğun sezon öncesinde hep birlikte eğlenme ve dinlenme imkanı buldular.

Gezinin ilk gününde şehir turu yapıldı. Vladimirskaya caddesi üzerinden Merkez Opera ve Bale Binasının ardından Altın Kapı önünden geçip, Aya Sofya meydanında serbest zaman verildi. . Daha sonra otobüsle Dostluk Heykeli'nin bulunduğu Dostluk Tepesinde fotoğraf çektirildi. Buradan Kiev'in en eski semti Padol semtinden geçerek; Başbakanlık, Parlamento Binası ve Kiev'deki 240 yıllık silah fabrikasının önünden geçerek, Kiev'in kurucularının heykeli ziyaret edildi. Devamında Mihaylovski Meydanı'nda otobüsten inilerek; Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, Otobüsle Andrevski yokuşuna geçildi. İkinci gün sabahı önce eski SSCB’nin en büyük manastırlarından XI yüzyıl ortalarında yapılan yaklaşık 27 hektarlık bir araziye kaplayan, 12 tane yerin üzerinde taş yapı olarak inşa edilmiş, 6 tane de yer altında mağaralara inşa edilmiş toplam 18 kiliseden oluşan Pecarska Lavra Manastırı ziyaret edildi. Manastır’ın içinde ki Güzel Sanatlar Müzesi ve Mikro Minyatür Müzesi de ziyaret edildi.

Gezinin 3. Gününde 2. Dünya savaşı müzesi ziyaret edildi ve günün akşamında gala yemeğinde Şehrazat Restaurant’da doyasıya eğlenildi.
GALERİ
Haberler